Okna Macek
Břeclav

Nová Zelená úsporám i na pobočce v Břeclavi

4. září 2013

Objednejte si vybraná okna nebo dveře na naší pobočce Břeclav a můžete získat dotaci! Ušetříte tak nejen při vlastní koupi, ale taky ušetříte peníze za vlastní vytápění budovy.

 

Dotace je čerpána z programu Zelená úsporám Ministerstva životního prostředí administrovaného Státním fondem životního prostředí ČR. Seznam výrobků a technologií má zajistit minimální standard kvality jak poskytovaných služeb, tak výrobků a technologií.

Je možnost žádat o dotaci na okna i dveře i na naší pobočce v Břeclavi.

 

Cílem Programu je zlepšení stavu životního prostředí snížením emisí skleníkových plynů a efektivním využitím zdrojů energie. Žadateli a příjemci podpory mohou být pouze vlastníci a stavebníci rodinných domů. A to jak fyzické osoby, tak i právnické osoby. Žádosti o podporu jsou přijímány výhradně elektronicky.

Úspory nejen u nás v Břeclavi

Pracovnice pobočky vám rádi pomůže. Stejně tak jako naše pracovnice na pobočkách v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci, Hradci Králové, Mladé Boleslavi, Pardubicích, Liberci, Zlíně, Jihlavě, Prostějově a dalších po celé ČR.

Žádat o finanční podporu bude možné v různých fázích realizace projektu (před začátkem, v průběhu či po dokončení).

V roce 2014 nebyla vypsána zelená dotace pro bytové domy. S výzvou zaměřenou na bytové domy se uvažuje nejdříve v roce 2015.

Podání žádostí o státní podporu Zelené úsporám

Výzva k podávání žádostí o poskytnutí podpory pro vlastníky a stavebníky rodinných domů na opatření ke snižování energetické náročnosti stávajících rodinných domů, výstavbu rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností.

Podání žádosti pro Zelená úsporám do:
31.10.2014

 

V souladu se směrnicí MŽP č. 1/2014 je žadatel povinen zajistit technický dozor stavebníka nad prováděním stavby. Technický dozor by neměl být ve střetu zájmů.

V podprogramu Zelená úsporám určeném pro rodinné domy lze požádat o podporu jen na domy, jejichž celková vnitřní podlahová plocha nepřesáhne 350 m2.

Kompletní informace na:

http://www.novazelenausporam.cz/zadatele-o-dotaci/rodinne-domy/

Vstupte mezi novinky pobočky v Břeclavi

Navštivte některou z našich poboček

Porážíme konkurenci

Kontakt na pobočku

Okna Macek a.s.
Jana Palacha 121/8
690 02 Břeclav

519 322 744

breclav@oknamacek.cz

Více informací

Spokojení zákazníci

Dobrý den, rád bych poděkoval Vaší firmě za dobře odvedenou práci při dodání a montáži dřevěných interiérových dveří v našem bytě. V minulosti jsem na podobnou práci využil jinou firmu z Břeclavi, a zpětně musím říct, že především profesionalita Vašich montážních pracovníků a pracovnice na břeclavské pobočce je o několik úrovní výš. Velká pochvala a díky.

~~ Výleta Michal

Nechte si od nás spočítat cenovou nabídku ještě dnes.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace